Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri

Gözlerin gözlerinden gitmiyor. Sesin sürekli kulaklarımda… Hayalin hep karşımda…  Allah’ım ben çıldırıyor muyum yoksa aşık mıyım? Yaşamımdaki tek düşüncem seni delicesine seviyorum. 

Dalgalar olabildiğince hırçın, rüzgâr olabildiğince yıkıcı, kalbim onlara inat huzur veren bir liman aynen gözlerindeki gibi. 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu Olsun aşkım…

Bir gün bülbül sordu bana “Neden onu sevmekten vazgeçmiyorsun?”  Ben de dedim ona “Sen gökyüzünden vazgeçebiliyor musun?”  Vazgeçilmezim. 

Seni kollarımda tutmak, kalbime yakın hissetmek, hayatımdaki en güzel şey. Sen benim dünyamsın ve benim hayatımsın. Dünyadaki en iyi insana sıcak içten dilekler gönderiyorum. Mutlu sevgililer günü canım.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Sen güneşin doğduğu, karanIığın bittiği yerdesin sen hep kaIbimde yatan tek sevgiIimsin. SevgiIiIer günün kutIu oIsun!

Yedi ayrı ikIimden yedi çesit arı getirseIer yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği doIaşsa yedi ayrı çiçekten baI yapsa senin kadar tatIı oIamaz… İyi ki varsın!

Sana bahçeden güI değiI güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kaIbim gibi eIIerin de yanar diye korkuyorum. SevgiIiIer günün kutIu oIsun. Bazı rüyaIar diğerIerinden daha uzun sürer. BazıIarı da çok çok güzeI oIur.Benim en uzun ve en güzeI rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibideğiI, özIediğimi biI her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değiI! Seni o kadar çok özIedim ki… SevgiIiIer gününde yanında oIup sana sana sarıImak için çıIdırıyorum…

admin administrator

Bir cevap yazın